نمایندگی شیرآلات تهران دوش در کلاردشت

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در کلاردشت

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در کلاردشت هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شهرستان کلاردشت دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان کلاردشت در یک نگاه کوتاه

کلاردشت شهری کوچک، سرسبز و زیبا در غرب استان مازندران است، که سابقا از توابع شهرستان چالوس به حساب می آمد. اما در سال ۱۳۹۲ کلاردشت از بخش به شهرستان ارتقا یافت. کلاردشت منطقه‌ای کوهستانی با وسعتی در حدود ۱۵۰۹ کیلومتر مربع است، که مرکز آن شهر حسنکیف می‌باشد. این ناحیه از جنوب به قلهٔ تخت سلیمان تا حدود گردنهٔ کندوان و از شمال به دریای خزر و شهر عباس‌آباد، از شرق به چالوس، نوشهر و کجور و از غرب به قزوین و الموت محدود است. شهرستان کلاردشت دارای یک شهر به نام حسنکیف و یک دهستان به نام کلاردشت غربی است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان کلاردشت ٢۴٨٣۴ نفر بوده که تعداد ١٣۴٠١ نفر آن جمعیت شهر کلاردشت را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ١١٩٨١ نفر مرد و ١١۶۶٧ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ٨٠۶٧ می باشد.

این شهر زیبا، بسیار خوش آب و هوا است و جزء معدود نقاطی از استان مازندران به شمار می رود که آب و هوای آن شرجی نیست. ساختار کوهستانی و جنگلی کلاردشت باعث شده رطوبت آن بسیار پایین باشد و کلاردشت استثناً دارای رطوبت شمال نباشد. از این رو این شهر بین گردشگران داخلی و خارجی به طرز متفاوتی محبوب است و باعث شده این شهر گردشگر پذیر به شدت در ساخت و ساز منازل مسکونی، ویلا و هتل فعال باشد. در نتیجه بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا بسیار مناسب و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در کلاردشت را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *