نمایندگی شیرآلات تهران دوش در کلاله

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در کلاله

اگر علاقه مند به دریافت  نمایندگی شیرآلات تهران دوش در کلاله هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در کلاله دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان کلاله در یک نگاه کوتاه

یکی از حیرت‌انگیزترین جاهای ایران شهرستان کلاله در استان گلستان است. با هزاران تپه ماهور مخملی شکل که تمامی ندارند و جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی، از جمله  قبرستان تاریخی بقعه خالد نبی، که گردشگران زیادی را هر ساله به این شهرستان زیبا می کشاند.

شهرستان کلاله در شرق استان گلستان با وسعتی بالغ  بر 4/1752 کیلومتر مربع، از شرق به خراسان شمالی، ازغرب با شهرستان گنبد، از شمال با شهرستان مراوه تپه و از جنوب با شهرستان گالیکش هم مرز می باشد. این شهرستان دارای دو بخش (مرکزی و پیشکمر)، یک شهر(کلاله)، 5 دهستان و تعداد 114 آبادی است. در این شهرستان قومیت های مختلف در کمال صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند. در ترکیب قومیتی این شهرستان حدوداً %61 ترکمن، %31 درصدسیستانی و %8 از اقوام دیگر ازجمله ترک، کرد و فارس که شامل  آذری ها، شاهرودی ها، کاشمری ها، خراسانی ها و سبزه واری ها وغیره است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان کلاله 117319 نفر بوده که تعداد ۲۸۰۳۵ نفر آن جمعیت شهر کلاله را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 58836 نفر مرد و 58483 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 32998 می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان کلاله را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *