نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گالیکش

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گالیکش

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گالیکش هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در گالیکش دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان گالیکش در یک نگاه کوتاه

شهرستان گالیکش یکی از شهرستان‌های استان گلستان واقع در شمال ایران است. این شهرستان در حد فاصل بین شهر مینودشت و کلاله در جاده ترانزیت مازندران-خراسان، در استان گلستان قرار دارد. بخشی از پارک ملی گلستان و آبشار لوه نیز در این شهرستان قرار دارد. شهر گالیکش، مرکز این شهرستان یکی از چند شهر مهم استان گلستان به شمار می آید.

شهرستان گالیکش حدود 63/914 کیلومترمربع و شهر گالیکش حدود 200 هکتار مساحت دارد. این شهرستان محل تلاقی سه استان گلستان، خراسان شمالی، سمنان است و به عنوان گلوگاه استان در منتهی الیه شرق استان بشمار می رود. این شهرستان از شمال به شهرستان های کلاله و گنبد کاووس، از جنوب به استان سمنان، از شرق به استان خراسان شمالی و شهرستان بجنورد و از غرب به مینودشت متصل می شود. شهرستان گالیکش دارای 2 بخش (مرکزی و لوه)، 1 شهر (گالیکش)، 4 دهستان و 64 آبادی می باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان گالیکش 63173 نفر بوده که تعداد ۲۳۳۹۴ نفر آن جمعیت شهر گالیکش را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 31664 نفر مرد و 31509 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 18721 می باشد. علاوه بر این در این شهرستان ۲۰ هزار و 831 نفر در شهر و 39هزار و 144 نفر در روستا ساکن هستند.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان گالیکش را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *