نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گرگان

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گرگان

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گرگان هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در گرگان دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان گرگان در یک نگاه کوتاه

شهرستان گرگان مركز استان گلستان، شهری زیبایی در دل طبیعت با دیدنی های فراوان است. گرگان در شمال رشته‌کوه‌های البرز و جنوب شرقی دریای کاسپین قرار دارد. مساحت این شهرستان در حدود 2/1615 كیلومترمربع است و از غرب با شهر کردکوی، از شرق با شهرستان آق‌قلا و از جنوب با شهرهای شاهرود و سمنان همسایه است. شهرستان گرگان دارای 2 بخش (مرکزی و بهاران)، 4 شهر (گرگان، سرخنکلاته، قرق و جلین) و 5 دهستان می باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان گرگان 480541 نفر بوده که تعداد 350676 نفر آن جمعیت شهر گرگان را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 241700 نفر مرد و 238841 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 150649 می باشد.

در شهرستان گرگان به علت مرکز استان بودن، گردشگر پذیری، جمعیت زیاد و علاوه بر اینها دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا بسیار خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان گرگان را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *