نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گلستان

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گلستان

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گلستان هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در گلستان دعوت به همکاری می نماید.

استان گلستان در یک نگاه کوتاه

استان گلستان از شمال به جمهوری ترکمنستان، از جنوب به استان سمنان، از غرب به مازندران و دریای خزر و از شرق به استان خراسان شمالی محدود می‌شود. به خاطر این جغرافیا است که استان گلستان دارای آب‌وهوای گوناگون و طبیعت‌های مختلف است. اگر در این استان سفر کنید می‌توانید بیابان، دریا و ساحل، جنگل و کوه را یکجا ببینید. گلستان در گذشته بخشی از استان مازندران محسوب می شد اما در سال ۱۳۷۶ از مازندران جدا شده و به استان مستقلی به نام گلستان تبدیل شد.

استان گلستان با مساحتی بالغ بر ۲۰۴۳۸ کیلومترمربع وسعتی برابر با ۱/۳۳ درصد از خاک کشور ایران را تشکیل می دهد. بر اساس آخرین تقسیمات کشوری استان گلستان داراي ۱۴ شهرستان به نام‌هاي آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت، ۲۷ بخش، ۳۳ شهر، ۶۰ دهستان و ۱۰۴۹ آبادي است.

جمعیت استان گلستان طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ معادل ۱۸۶۸۸۱۹ نفر می باشد. از این میزان جمعیت ۹۳۸۳۲۷ نفر مرد و ۹۳۰۴۹۲ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۵۵۰۲۴۹ می باشد. علاوه بر این ۵۳ درصد از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۴۷  درصد در نقاط روستایی ساکن هستند.

استان گلستان از طریق راه آهن سراسری (راه آهن شمال) از شهر گرگان تا بندر ترکمن و از آنجا به ساری و سوادکوه و گرمسار و تهران متصل شده‌ است. همچنین به دلیل موقعیت خوب استان در مسیر مسافرین عازم به مشهد از سمت استان مازندران هر ساله پذیرای هزاران گردشگر ایرانی است.

علاوه بر اینها استان گلستان که به سرزمین آبشارهای زیبا معروف است، ازجاذبه های تاریخی، طبیعی و خدادادی فراوانی برخوردار است و به همین دلیل دارای ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر است. این عامل و همچنین تراکم جمعیت بالای این استان باعث شده بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در گلستان به علت ساخت و ساز بالا و بالا بودن تعداد سکنه بسیار عالی باشد و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود داشته باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در استان گلستان را افزایش دهد. برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *