نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گلوگاه

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گلوگاه

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گلوگاه هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در در شهرستان گلوگاه دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان گلوگاه در یک نگاه کوتاه

شهرستان گلوگاه شرقی‌ترین شهرستان مازندران است، که در شمال با خلیج گرگان و در جنوب با رشته کوهای البرز احاطه شده ‌است. این شهرستان از شرق با استان گلستان هم‌مرز بوده، از ﺷﻤﺎل ﺑﺎ درﻳﺎي ﻣﺎزﻧﺪران و از غرب و جنوب با شهرستان بهشهر هم‌مرز است. ﺑﺮ اﺳﺎس ﺗﻘﺴﻴﻤﺎت ﻛﺸﻮري، شهرستان گلوگاه از ۲ ﺑﺨﺶ (ﮔﻠﺒﺎد و ﻣﺮﻛﺰي)، ۱ ﺷﻬﺮ (ﮔﻠﻮﮔﺎه)، ۴ دﻫﺴﺘﺎن و ۱۰۵ ﻧﻘﻄﻪ آﺑﺎدي ﺗﺸﻜﻴﻞ ﺷﺪه است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان گلوگاه ۴٠٠٧٨ نفر بوده که تعداد ٢١٣۵٢ نفر آن جمعیت شهر گلوگاه را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ٢٠٢۴٩ نفر مرد و ١٩٨٢٩ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ١٣١۴٧ می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در گلوگاه را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *