نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گمیشان

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گمیشان

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گمیشان هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در گمیشان دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان گمیشان در یک نگاه کوتاه

شهرستان گمیشان دارای مساحتی در حدود 1286 كیلومتر مربع است که 6/3 درصد از مساحت استان را به خود اختصاص داده و رتبه ۶ از نظر وسعت در بین شهرستان‌های استان گلستان را دارا می‌باشد. این شهرستان از شمال به کشور ترکمنستان، از جنوب به شهرستان ترکمن، از شرق به شهرستان آق قلا و از  غرب به دریای خزر محدود می شود.  براساس تقسیمات اداری و کشوری این شهرستان از دو بخش (مرکزی، گل دشت)، دو شهر (گمیش تپه و سیمین شهر)، 4 دهستان، 32 آبادی تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان گمیشان 68773 نفر بوده که تعداد ۱۹۱۹۱ نفر آن جمعیت شهر گمیشان را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 34715 نفر مرد و 34058 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 18474 می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان گمیشان را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *