نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ﻧﻜﺎ

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ﻧﻜﺎ

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در ﻧﻜﺎ هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در شهرستان ﻧﻜﺎ دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان ﻧﻜﺎ در یک نگاه کوتاه

شهرستان نکا شهری صنعتی توریستی و نسبتاً کم جمعیت در استان مازندران و در شمال ایران است. این شهرستان با مساحت ۱۳۶۰ کیلومتر مربع معادل ۷/۵ درصد مساحت از استان مازندران را تشکیل می دهد. این شهرستان شامل سه منطقه کوهستانی، میان بند و جلگه ای ایست که بیش از ۷۰ درصد اراضی شهرستان در مناطق کوهستانی واقع شده است. نکا در ﻣﺠﺎورت اﺳﺘﺎن سمنان و  ﺷﻬﺮﺳﺘﺎن ﻫﺎي ﺳﺎري و ﺑﻬﺸﻬﺮ ﻗﺮار داﺷﺘﻪ و ﻃﺒﻖ ﺗﻘﺴﻴﻤﺎت ﻛﺸﻮري ﺷﺎﻣﻞ ۲ ﺑﺨﺶ(ﻣﺮﻛﺰي، ﻫﺰارﺟﺮﻳﺐ)، ۱ ﺷﻬﺮ(ﻧﻜﺎ)، ۵ دﻫﺴﺘﺎن، ۲۳۸ آبادی می ﺑﺎﺷﺪ.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان ﻧﻜﺎ ١١٩۵١١ نفر بوده که تعداد ۶٠٩٩١ نفر آن جمعیت شهر ﻧﻜﺎ را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ۶٠٠٩۴ نفر مرد و ۵٩۴١٧ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ٣٨١٧٨ می باشد.

رود نکا از میان شهر نکا می گذرد و راه آهن سراسری از آن عبور می کند. وجود ریل راه آهن در این شهر یکی از مهم‌ترین شاخصه های شهرستان نکا است. شهرستان نکا به علت وجود پدیده های متنوع جغرافیایی، طبیعی و تاریخی (دریا ، جنگل ، رود ، چشمه ، کوه ، آبشار و …) از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است. نیروگاه شهید سلیمی، کارخانه پنبه، شرکت فولاد نکا، کارخانه سیمان، کارخانه پلاست نکا، کارخانه هوافضای نکا (ساخت هواپیماهای شناسایی) برخی از صنایع مهم این شهرستان است.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در ﻧﻜﺎ را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *