نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رباط‌کریم

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رباط‌کریم

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رباط‌کریم هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در رباط‌کریم دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان رباط‌کریم در یک نگاه کوتاه

 شهرستان رباط کریم از هزاران سال قبل، از مراکز مهم تمدن و زندگی بوده است. آثار متعدد باستانی در حوالی رباط کریم از شش هزار سال قبل تا دوران قاجاریه به دست آمده کارشناسان باستان شناسی و میراث فرهنگی بر این باورند که در حوالی بازارک در محلی معروف به (چاله بازارک)روستا یا شهری در زیر خاک مدفون است.

شهرستان رباط کریم با مساحتی بالغ بر275  کیلومترمربع، در جنوب غربی استان تهران واقع شده و و مركز آن شهر رباط كريم مي باشد. این شهرستان از شمال به شهرستان شهریار از جنوب به شهرستان های ری و رباط‌کریم از شرق به شهرستان بهارستان و از غرب به شهرستان زرندیه از توابع استان مرکزی محدود است. از جهت دسترسی و مسیریابی شهر رباط کریم در فاصله ۲۵ کیلومتری آزادراه تهران-ساوه قرار دارد. این شهرستان دارای 1 بخش (مرکزی)، ۳ شهر (رباط‌ کریم، نصیرشهر و پرند)، 3 دهستان (منجیل آباد ، امامزاده ابوطالب و وهن آباد) و 14 روستا می باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان رباط‌کریم 629151 نفر بوده که تعداد 105393 نفر آن جمعیت شهر رباط‌کریم را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 149072 نفر مرد و 142444 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 89271 می باشد.

بر اثر پدیده مهاجرت طی سه دهه گذشته جمعیت شهرستان از 20000 نفر در سال 1365 به 300000 نفر در سال 1392 رسیده است یعنی در طول 27 سال جمعیت شهرستان 14 برابر شده است. مهاجرت از استانهای مختلف کشور به ویژه استان های آذربایجان غربی و شرقی  اردبیل، همدان، گیلان، مازندران ، کرمانشاه، لرستان و یزد به منطقه، ترکیب متنوعی از جمعیت را به وجود آورده است و دلیلی بر افزایش تراکم جمعیتی و ساختمانی در این شهرستان نیز شده است.

جمعیت بالا و رو به رشد این شهرستان و دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا بسیار خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان رباط‌کریم را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا، تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *