نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رضوانشهر

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رضوانشهر

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در رضوانشهر هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در رضوانشهر دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان رضوانشهر در یک نگاه کوتاه

شهرستان رضوانشهر از موقعیت جغرافیایی ممتازی برخوردار است، به این معنی که گلوگاه ارتباطی بخش های مرکزی، غربی و شمالی استان محسوب می شود و در مدخل شاهراه ارتباطی گیلان به استان اردبیل و کشورهای قفقاز و روسیه قرار گرفته است. این شهرستان در شمال غربی استان گیلان، بین سواحل دریای خزر و رشته کوه‌های تالش قرار دارد.

این شهرستان با مساحتی بالغ بر۷۴۸  کیلومتر مربع از شمال به دریای خزر و شهرستان تالش، از غرب به شهرستان خلخال(استان اردبیل)، از جنوب به شهرستان‌های صومعه سرا و ماسال و از شرق با شهرستان بندر انزلی مرز مشترک دارد. این شهرستان از  ۲ بخش (پره سر و مرکزی)، دو شهر (رضوانشهر و پره سر) و ۴ دهستان تشکیل شده است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان رضوانشهر ۶۹۸۶۵ نفر بوده که تعداد ۱۹۵۱۹ نفر آن جمعیت شهر رضوانشهر را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ۳۴۹۷۴ نفر مرد و ۳۴۸۹۱ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ۲۲۲۴۶ می باشد. در ضمن ۲۷۵۳۵ از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۴۲۳۳۰ نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان رضوانشهر  را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *