نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سرپل ذهاب

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سرپل ذهاب

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در سرپل ذهاب هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در سرپل ذهاب دعوت به همکاری می‌نماید.

شهرستان سرپل ذهاب در یک نگاه کوتاه

شهرستان سرپل ذهاب یکی از شهرستان‌های مهم استان کرمانشاه است. این شهرستان از لحاظ جمعیت رتبه سوم استان را دارا می‌باشد و بسیاری از مردم شهرستان‌های اطراف برای بسیاری از امور خود به سرپل ذهاب می‌روند. همچنین مرکز این شهرستان شهر سرپل ذهاب است.

این شهرستان با قدمتی بالغ بر ۲۸۰۰ سال قبل از میلاد مسیح، از شهرستان‌های مرزی و باستانی و زر خیز استان کرمانشاه است و هم اکنون نیز یکی از مهم‌ترین مناطق استان کرمانشاه محسوب می‌شود. علاوه بر این سرپل ذهاب یکی از باستانی‌ترین شهرهای دنیا محسوب می‌شود.

شهرستان سرپل ذهاب مساحتی بالغ بر ۱۲۷۱  کیلومتر مربع، از استان کرمانشاه را به خود اختصاص داده است. این شهرستان از شمال با شهرستان ثلاث بابا جانی، از غرب به شهرستان قصر شیرین، از جنوب با گیلان غرب و از غرب هم با کشور عراق و شهرستان قصر شیرین همجوار است. سرپل ذهاب در منتهی‌الیه شیب ارتفاعات زاگرس بر سر راه بین‌المللی تهران – بغداد موسوم به جاده کربلا واقع گردیده است.

شهرستان سرپل ذهاب از نظر تقسیمات کشوری دارای ۲ بخش (مرکزی و قلعه شاهین) و ۱ مرکز شهری (سرپل ذهاب) و تعداد ۶ دهستان (پشت تنگ، دشت ذهاب، حومه، بشیوه–پاطاق، قلعه شاهین و سرقلعه و جگیران) و ۱۶۳ روستا می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان سرپل ذهاب ۷۳۹۴۲ نفر بوده که تعداد ۴۵۴۸۱ نفر آن جمعیت شهر سرپل ذهاب را تشکیل می‌دهد. از این میزان جمعیت ۴۲۸۷۴ نفر مرد و ۴۲۴۶۸ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، ۲۳۶۹۶ می‌باشد.

شهرستان سرپل ذهاب به علت جمعیت زیاد، گردشگر پذیری و دسترسی به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…) از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان سرپل ذهاب را افزایش دهد برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمائید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

درخواست نمایندگی شیرآلات 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان کرمانشاه نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اسلام‌آباد غرب، پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصر شیرین، کرمانشاه، کنگاور، گیلان غرب، هرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *