نمایندگی شیرآلات تهران دوش در صومعه‌سرا

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در صومعه‌سرا

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در صومعه‌سرا هستید، به راحتی برای این کار می‌توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در صومعه‌سرا دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان صومعه‌سرا در یک نگاه کوتاه

شهرستان صومعه‌سرا از شهرستان‌هایی است که در غرب گیلان واقع شده است. این شهرستان با مساحتی بالغ بر 588 کیلومتر مربع، از غرب به شهرستان‌های ماسال، رضوانشهر و از شـمال به شهرستان بندر انزلی و تالاب بین‌المللی انزلی و از جنوب به شهرستان فومن و از غرب به شهرستان شفت و رشت محدود می‌شود. این شهرستان دارای 3 بخش (مرکزی، تولم شهر و میرزا کوچک جنگلی)، 3 شهر (صومعه سرا، تولم شهر و گوراب زرمیخ) و 7 دهستان می‌باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان صومعه‌سرا 125074 نفر است. از این میزان جمعیت 62317 نفر مرد و 62757 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 41975 می باشد. در ضمن ۵۸۶۵۸ از جمعیت این شهرستان در نقاط شهری و ۶۶۴۱۶ نفر در نقاط روستایی ساکن هستند.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان صومعه‌سرا را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گیلان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رشت، رضوانشهر، رودبار، رودسر، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن، لاهیجان، لنگرود، ماسال)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *