نمایندگی شیرآلات تهران دوش در علی‌آباد کتول

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در علی‌آباد کتول

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در علی‌آباد کتول هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در علی‌آباد کتول دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان علی‌آباد کتول در یک نگاه کوتاه

شهر علی‌آباد کتول سومین شهر بزرگ استان گلستان محسوب می‌شود، که قدمت ۷ هزارساله دارد. آب‌ و هوای خوب این شهرستان باعث محبوبیت آن شده است و یکی از معتدل‌ترین شهرهای ایران می‌باشد. با وجود جاذبه های طبیعی و تاریخی و صنایع دستی متنوع این شهرستان را می توان از جمله مراكز عمده گردشگری در استان گلستان دانست.

این شهرستان با وسعتی در حدود 1160 كیلومتر مربع، در فاصله 40 کیلومتری از مرکز استان قرار دارد. در جنوب این شهرستان کوه‌های مرتفع و پوشیده از درخت البرز واقع است. شهر علی‌آباد کتول از شمال به شهرستانهای گنبد کاووس و آق قلا ، از غرب به شهرستان گرگان ، از شرق به شهرستان رامیان و گنبد کاووس و از جنوب هم به ارتفاعات البرز و استان سمنان شهرستان شاهرود محدود است. شهرستان علی‌آباد کتول دارای 2 بخش (مرکزی و کمالان)، 4 شهر (علی‌آباد کتول، سنگدوین، مزرعه و فاضل آباد)، 4 دهستان و 76 آبادی می باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان علی‌آباد کتول 140709 نفر است. که از این میزان جمعیت 70385 نفر مرد و 70324 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 42725 می باشد.

این شهرستان به دلیل گردشگر پذیر بودن و جمعیت زیاد و علاوه بر اینها دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان علی‌آباد کتول را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۱۲۶۸۰۵۴۷۴ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *