نمایندگی شیرآلات تهران دوش در فیروزکوه

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در فیروزکوه

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در فیروزکوه هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در فیروزکوه دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان فیروزکوه در یک نگاه کوتاه

شهرستان فیروزکوه در منتهی‌الیه شمال شرقی استان تهران قرار دارد. این شهرستان با مساحتی بالغ بر ۲۲۶۱ کیلومتر مربع، حدود ۱۲ درصد از مساحت کل استان تهران را به خود اختصاص داده و از این لحاظ مقام چهارم را در بین شهرستان‌های استان دارد.

این شهرستان از شمال و شرق به شهرستان سوادکوه در استان مازندران ، از جنوب و جنوب شرقی به شهرستان مهدیشهر در استان سمنان و از غرب به شهرستان دماوند محدود می‌گردد. این شهرستان دارای 2 بخش (مرکزی و ارجمند)، 2 شهر (فیروزکوه و ارجمند)، ۵ دهستان و ۱۰۹ آبّادی بوده که از این تعداد، ۷۱ آبادی (۱/۶۵٪ ) دارای سکنه و بقیه خالی از سکنه می‌باشند.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان فیروزکوه 33558 نفر بوده که تعداد 17453 نفر آن جمعیت شهر فیروزکوه را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 17093 نفر مرد و 16465 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 11700 می باشد.

بدلیل دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز بالا خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در پایتخت کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان فیروزکوه را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.  

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان تهران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (اسلامشهر، بهارستان، پردیس، قرچک، پاکدشت، پیشوا،  تهران، دماوند، ری، رباط‌کریم، شمیرانات، شهریار، فیروزکوه، قدس، ملارد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *