نمایندگی شیرآلات در مازندران

نمایندگی شیرآلات در مازندران

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در مازندران دعوت به همکاری می نماید.

استان مازندران در یک نگاه کوتاه

استان مازندران در مجاورت استان های گلستان، سمنان، تهران، قزوین و گیلان قرار دارد. این استان وسعتی بالغ بر ۴۶/۱ از خاک کشور ایران را تشکیل می دهد. همچنین مازندران از مزیت همجواری با چهار کشور ترکمنستان، قزاقستان، روسیه و جمهوری آذربایجان از طریق دریای خزر بهره مند است و نزدیکی آن به پایتخت ایران نیز یکی دیگر از مزایای مهم این استان بشمار می رود.

جمعیت استان مازندران طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ معادل ۳۲۸۳۵۸۲ نفر می باشد. با آمار جمعیتی استان سرسبز مازندران در این لینک بیشتر آشنا شوید.

بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در مازندران به علت ساخت و ساز و بالا بودن تعداد سکنه بسیار عالی می باشد و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در استان مازندران را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید. 

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *