نمایندگی شیرآلات تهران دوش در مراوه تپه

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در مراوه تپه

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در مراوه تپه هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در مراوه تپه دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان مراوه تپه در یک نگاه کوتاه

شهرستان مراوه تپه در شرقی ترین نقطه استان گلستان واقع شده است. این شهرستان مساحتی حدود 3060 کیلومتر مربع را دارا بوده و از لحاظ موقعیت جغرافیایی از طرف شمال به کشور ترکمنستان و از شرق به استان خراسان شمالی و ازغرب به بخش داشلی برون شهرستان گنبدکاووس و از طرف جنوب به شهرستان کلاله (جنگل گلستان) منتهی می شود. این شهرستان دارای دو بخش (مرکزی و گلیداغ)، یک شهر(مراوه تپه)، 4 دهستان و تعداد 109 آبادی است.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان مراوه تپه 60953 نفر بوده که تعداد 13302 نفر آن جمعیت شهر مراوه تپه را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 30427 نفر مرد و 30526 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 16211 می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان مراوه تپه را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *