نمایندگی شیرآلات تهران دوش در میاندورود

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در میاندورود

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در میاندورود هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در در شهرستان میاندورود دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان میاندورود در یک نگاه کوتاه

شهرستان میاندورود یکی از شهرستان‌های استان مازندران به مرکزیت شهر سورک می‌باشد. این شهرستان از غرب در کنار شهرستان ساری و از شرق در کنار شهرستان نکا قرار دارد. به دلیل که این شهرستان بین دو رود نکا و و رود تجن قرار گرفته است، میاندورود نامیده می شود.

وسعت کلّی شهرستان میاندورود حدود ۴۸۳ کیلومتر مربع است. این شهرستان از شمال به دریای خزر، از غرب به شهرستان ساری، از شرق به شهرستان نکا و از جنوب به جنگل ارتباط دار. همچنین این شهرستان شامل ۲ بخش (مرکزی و گهرباران)، ۱ شهر(سورک) و ۴۵ پارچه روستا مي باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان میاندورود ۵۵٠۵٣ نفر بوده که تعداد ٩٢٠٨ نفر آن جمعیت شهر سورک را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت ٢٧۶۴٧ نفر مرد و ٢٧۴٠۶ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، ١٨٢۵٣ می باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در میاندورود را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر درخواست نمایندگی شیرآلات مشخصات خود را ارسال نمایید.

شهرستان هایی که تهران دوش در استان مازندران نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (جویبار، کلاردشت، سوادکوه، سیمرغ، تنکابن، قائم شهر، گلوگاه، میاندورود، نکا، نور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *