نمایندگی شیرآلات تهران دوش در استان کرمانشاه

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در استان کرمانشاه

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در استان کرمانشاه هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال‌های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیماً با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در استان کرمانشاه دعوت به همکاری می‌نماید.

استان کرمانشاه در یک نگاه کوتاه

استان کرمانشاه از شمال به استان کردستان، از جنوب به استان‌های لرستان و ایلام، از شرق به استان همدان و از غرب با کشور عراق همجوار است و بیش از ۳۳۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد. این استان از استان‌های غربی به‌ شمار می‌آید که با کشور عراق مرز مشترک فراوانی دارند.

در سال ۱۳۱۶ که ایران به ده استان تقسیم می‌شد، استان‌های کنونی، کرمانشاه، همدان، ایلام و بخش اعظم استان کردستان، استان پنجم (به مرکزیت کرمانشاه) را تشکیل می‌دادند.

استان کرمانشاه با مساحتی بالغ بر ۲۴۶۴۰ کیلومترمربع وسعتی برابر با ۱/۵ درصد از خاک کشور ایران را تشکیل می‌دهد و هفدهمین استان ایران از نظر وسعت به‌ شمار می‌رود.

بر اساس آخرین تقسیمات کشوری استان کرمانشاه دارای ۱۴ شهرستان به نام‌های شهرستان اسلام‌آباد غرب، شهرستان پاوه، شهرستان ثلاث باباجانی، شهرستان جوانرود، شهرستان دالاهو، شهرستان روانسر، شهرستان سرپل ذهاب، شهرستان سنقر، شهرستان صحنه، شهرستان قصر شیرین، شهرستان کرمانشاه، شهرستان کنگاور، شهرستان گیلان غرب، شهرستان هرسین، ۳۱ مرکز شهری، ۸۶ دهستان و ۲۷۹۳ آبادی دارای سکنه می‌باشد.

جمعیت استان کرمانشاه طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ معادل ۱۹۵۲۴۳۴ نفر می‌باشد. استان کرمانشاه از نظر جمعیتی رتبه سیزدهم را بین استان‌های کشور را دارد و ۲.۴ درصد از جمعیت کشور را در خود جای داده است.

از این میزان جمعیت ۹۸۸۰۱۵ نفر مرد و ۹۶۴۴۱۹ نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می‌کنند، ۵۷۶۸۶۱ می‌باشد. ۶۰ درصد از این جمعیت در شهرستان کرمانشاه و مابقی در سایر شهرستان‌ها زندگی می‌کنند.

استان کرمانشاه ناحیه‌ای کوهستانی است، که بین فلات ایران و جلگه بین‌النهرین قرار گرفته و سراسر آن را قله‌ها و ارتفاعات سلسله کوه‌های زاگرس پوشانده‌اند و در محدوده این استان به صورت مجموعه‌ای از رشته ‌کوه‌های موازی پدیدار گشته که دشت‌های مرتفع کوهستانی در میان آنها شکل گرفته و بستر گذرگاه‌های مهم زاگرس را به وجود آورده است.

کرمانشاه یکی از باستانی‌ترین شهرهای ایران است و قدمت سکونت در محدوده استان فعلی کرمانشاه به هزاره قبل از میلاد می‌رسد. استان کنونی کرمانشاه یکی از مراکز اصلی در دوران مادها بوده است. نام این منطقه که وسعتی بیشتر از حدود کنونی استان داشته است، در زمان هخامنشیان، اشکانیان و ساسانیان نیز ایالت ماد بوده است.

این استان به علت همجوار بودن با کشور عراق و داشتن قدمت دیرینه و آثار باستانی فراوان هر ساله پذیرای هزاران گردشگر و همچنین زائران ایرانی است که به عراق سفر می‌کنند و به همین دلیل دارای ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر است.

این عامل و همچنین تراکم جمعیت بالای این استان باعث شده بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در استان کرمانشاه به علت ساخت و ساز بالا و بالا بودن تعداد سکنه بسیار عالی باشد و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود داشته باشد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در استان کرمانشاه را افزایش دهد. برای این منظور می‌توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

درخواست نمایندگی شیرآلات 

شهرستان‌هایی که تهران دوش در استان کرمانشاه نمایندگی می‌پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می‌توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان‌های (اسلام‌آباد غرب، پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود، دالاهو، روانسر، سرپل ذهاب، سنقر، صحنه، قصر شیرین، کرمانشاه، کنگاور، گیلان غرب، هرسین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *