نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گنبد کاووس

نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گنبد کاووس

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی شیرآلات تهران دوش در گنبد کاووس هستید، به راحتی برای این کار می توانید اقدام کنید. کافیست تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

گروه صنعتی تهران دوش تولید کننده انواع شیرآلات بهداشتی با برند تهران دوش، در سال ۱۳۷۶ کار خود را با شعار بهینه سازی مصرف آب آغاز نمود و در طی سال های پیاپی سعی نموده است که این شعار خود را با بهبود کیفیت محصولات و خدمات رسانی گسترده عملیاتی کند.

تهران دوش علاوه بر اینکه بر کیفیت محصولات که مستقیما با مهمترین عامل حیات و زندگی یعنی آب در ارتباط است تاکید دارد، بر تعامل و بهبود وضعیت معیشت نمایندگان خود نیز بسیار پایبند بوده و خدمات ویژه آموزش بازاریابی و فروش را برای آنان در نظر گرفته است.

از این رو برای تقویت گسترش شبکه فروش و خدمات رسانی از متقاضیان اخذ نمایندگی شیرآلات در گنبد کاووس دعوت به همکاری می نماید.

شهرستان گنبد کاووس در یک نگاه کوتاه

این شهرستان بعد از گرگان مهمترین شهر استان گلستان محسوب می شود. شهرستان گنبد کاووس به دلیل وجود بلندترین برج آجری جهان به همین نام گنبد کاووس یا گنبد قاووس، با 70 متر ارتفاع گنبد کاووس نامگذاری شده است. این برج در سال 1391 به عنوان یک اثر تاریخی و ایرانی در یونسکو به ثبت جهانی رسیده است.

وسعت شهرستان گنبد کاووس بالغ بر 32/5071 کیلومتر مربع  می باشد و 81/24 درصد از مساحت استان را به خود اختصاص داده است. این شهرستان در قسمت شمالی و مرکزی استان گلستان واقع شده و از شمال با کشور ترکمنستان، از جنوب به شهرستانهای آزادشهر و رامیان، از شرق با شهرستانهای مراوه تپه، کلاله و مینودشت و از غرب به شهرستان آق قلا محدود می شود. براساس تقسيمات كشوري اين شهرستان داراي ۲ بخش (مركزي و داشلی برون)، ۲ شهر (گنبد کاووس و اینچه برون) و 6 دهستان و 173 آبادي مي باشد.

بر اساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت کل شهرستان گنبد کاووس 348744 نفر بوده که تعداد ۱۵۱۹۱۰ نفر آن جمعیت شهر گنبد کاووس را تشکیل می دهد. از این میزان جمعیت 175480 نفر مرد و 173264 نفر زن هستند. همچنین تعداد خانواری که در این شهرستان زندگی می کنند، 97147 می باشد.

در شهرستان گنبد کاووس به علت گردشگر پذیر بودن، جمعیت زیاد و علاوه بر اینها دسترسی آسان به امکانات و لوازم ساختمانی از جمله (شن و ماسه و سیمان و…)، وجود کارگران ماهر و معماران مجرب و محدود نبودن شهر از لحاظ جاده های ارتباطی با

شهرهای دیگر باعث شده این شهرستان از نظر ساخت و ساز موقعیت خوبی داشته باشد و بازار شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در آن به علت ساخت و ساز و بالا بسیار خوب بوده و حجم گردش مالی خوبی در این زمینه وجود دارد.

تیم بازاریابی تهران دوش در نظر دارد برای بالا بردن خدمات دهی در شمال کشور تعداد نمایندگی شیرآلات در شهرستان گنبد کاووس را افزایش دهد برای این منظور می توانید با واحد فروش تهران دوش به شماره ۰۹۳۶۵۹۸۱۸۸۵ تماس حاصل کنید و یا از لینک زیر مشخصات خود را ارسال نمایید.

فرم درخواست نمایندگی شیرآلات

شهرستان هایی که تهران دوش در استان گلستان نمایندگی می پذیرد به قرار زیر است. برای اطلاع از وضعیت شهرستان خود می توانید بر روی اسم شهر مورد نظر کلیک نموده و اطلاعات آن را مطالعه نمایید.

نمایندگی شیرآلات در شهرستان های (آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدكاووس، بندرتركمن، گميشان، راميان، كردكوي، بندرگز، علي آباد كتول، گاليكش، كلاله، مراوه تپه و مينودشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *