۳ مرکز خرید مهم شیرآلات بهداشتی در تهران

۳ مرکز خرید مهم شیرآلات بهداشتی در تهران

اگر قصد خرید از مرکز شیرآلات تهران را دارید یا در تهران به دنبال جایی می‌گردید که برای خرید بتوانید شیرآلات ساختمانی را با تنوع بالا و قیمت‌های مختلف یک جا ببنید، با تیم محتوای تهران دوش تا انتهای این مطلب همراه باشید.

ممکن است گاهی برای دیدن شیرآلات حمام، توالت یا آشپزخانه با برندهای مختلف و طرح‌های متنوع، راه بیفتید از این سر تهران تا آن سر تهران را بگردید. آن هم با این همه ترافیک و شلوغی تا فقط مدل، رنگ یا برند دلخواه خود را پیدا کنید.

یا اگر قصد دارید از شهرستان برای خرید انواع شیرآلات بهداشتی ساختمانی به تهران بیایید، بهتر است ابتدا با چند مرکز مهم بورس شیرآلات تهران آشنا شوید. تا هم از سر گردان شدن در این شهر بزرگ خلاص شوید. هم اینکه به راحتی بتوانید انواع شیرآلات را با برندهای مختلف و قیمت‌های متنوع برای خرید را یک جا ببینید و انتخاب کنید.

 

بورس شیرآلات خیابان بنی هاشم

یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال بزرگترین بازارها با موضوع لوازم ساختمانی در تهران، بازار لوازم ساختمانی خیابان بنی هاشم است. این خیابان به راحتی می تواند بورس کلیه لوازم و تجهیزات ساختمانی به خصوص بورس شیرآلات تهران قلمداد شود.

در خیابان بنی هاشم شما می توانید، تنوع بالایی از شیرآلات را در طراحی، کیفیت و قیمت مشاهده کنید. اینجا می توانید از شیرآلاتی لوکس و درجه یک تا شیرآلات با کیفیت متوسط اما با قیمت مناسب را ببنید.

این خیابان برای همه نوع سلیقه شیرآلات مناسبی دارد. چه اگر می خواهید ساختمان یا ویلاهای لوکس و لاکچری بسازید، یا انبوه ساز هستید و می خواهید قیمت تمام شده ساختمان برای مشتری مناسب باشد، اینجا می توانید شیرآلات مورد نظر خود را پیدا کنید. 
عمده محصولاتی که می توانید در خیابان بنی هاشم جستجو کنید، انواع کاشی‌ها و سرامیک، شیرآلات، سرویس‌های دستشویی، سرویس های حمام و روشویی کابینتی است.

 

بورس شیرآلات بهداشتی در خیابان شیراز

یکی از معروفترین خیابان‌ها در شهر تهران با هدف تامین مصالح ساختمانی و بهداشتی، خیابان شیراز(شیرازی) است. امروزه این خیابان را به عنوان اصلی‌ترین بورس مصالح ساختمانی و بهداشتی در تهران می ‌شناسند.

برای شیرآلات بهداشتی در این خیابان فروشگاه‌های زیادی است و محصولات متفاوت با مارک های متنوع و از کشورهای مختلف از جمله ایران، چین، ایتالیا، ترکیه و …. اینجا به چشم می خورد. که هرکدام قیمت‌های متفاوت با کیفیت‌های مختلف دارند.

خصوصا ساختمان سازها و کسانیکه به شکل انبوه در ساخت و ساز مسکن هستند، این خیابان را به عنوان جایگاهی مهم در تامین مصالح ساختمانی و بهداشتی انتخاب می کنند.

اما نکته مهمی که درباره بورس شیرآلات در خیابان شیراز جلب توجه می کند، غالب بودن وجود شیرآلاتی لوکس، درجه یک و فانتزی در اینجاست. این شیرآلات مناسب کسانی است که می خواهند ساختمان یا ویلاهای لوکس، مدرن و لاکچری بسازند و قیمت بالای این شیرآلات هم برای آنها چندان مهم نیست.

 

بورس شیرآلات تهران در چهار راه گلوبندک

در بورس شیرآلات چهار راه گلوبندک یا در واقع همان خیابان 15 خرداد، نیز بازار انواع لوازم ساختمانی از جمله شیرآلات بهداشتی داغ است.

با گشت و گذار در این خیابان می توانید انواع شیرآلات را در اینجا پیدا کنید. با این تفاوت که اینجا شما شیرآلات با قیمت ارزان‌تر و گاهاً کیفیت پایین‌تر را برای افرادی که توان مالی ضعیف‌تری دارند را بیشتر از هر جای دیگری می بینید

یک پاسخ

  1. سلام، وقتي از خيابان بني هاشم يا شيراز نام مي بريد، با توجه به اينکه اين خيابانها طولاني هستند بهتر است حدود مورد نظر براي خريداران مشخص شود، بخصوص براي شهرستاني ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *